Naše chovatelská stanice se nachází v malé obci Loděnice nedaleko Berouna.

 

  Jak vše začalo?

 V roce 1995 jsme se rozhodli si koupit čtyřnohého kamaráda. Dlouho jsme hledali, ale nakonec náhoda rozhodla za nás. 13.dubna 1995 nám  přivezli půlroční  malamutí slečnu AILIN KMOG - Kety. Z malého štěněte vyrostla velká dominatní fena. Procestovala s námi Moravský a Český  kras, jela na pramici na Berounce, v zimě s námi jezdila na hory.

 

 V roce 2002 po těžké operaci téměř  umřela. A to ovlivnilo naše rozhodnutí. Jeden malamut je málo  - pořídíme naší Ketynce psí kamarádku .  Vybrali jsme si fenku z chovatelské stanice STORMYTH od paní Kateřiny Scheuflerové - BUTTERFLY LADY STORMYTH ( Lejdy).

 Ta se stala na dalších pět let Ketynčinou kamarádkou.

 Když Ketynka odešla do psího nebe, bylo nám jasné, že musíme zaplnit prázné místo po Ketynce. Proto jsme si jeli pro novou psí slečnu až do  Orlických hor do chovatelské stanice STAR OF YUKON k paní Kateřině Doubravové. CAIRO STAR OF YUKON k nám přinesla plno změn a s  Lejdynkou tvořily  nerozlučnou mini smečku. 

2.srpna 2015 

Dnes naše Lejdynka (Butterfly Lady Stormyth) v šest hodin ráno prohrála svůj boj se zákeřnou nemocí. Budeš nám chybět ......

 

Pro novou psí slečnu jsme vyjeli do chovatelské stanice Star odf Yukon a Cairo bude mít kamarádku Happy. Je to malá usměvavá malamutka, tak u nás vítej